Aktuální cena CNG: 31.5,- / Kg

Aktuální cena LPG: 16.9,- / litr


Vše o LPG


Výhody provozu vozidla na LPG

  • Umožní snížit náklady na pohonné hmoty
  • Šetří životní prostředí
  • Zachová výkon vašeho Vozidla
  • Zvýší dojezd vašeho vozidla
  • Splňuje všechna bezpečnostní hlediska

LPG je ekonomický

V současnosti stále přibývají motoristé, podniky a podnikatelé, kteří zjišťují, že nejvýhodnějším pohonem pro jejich vozy je LPG. Zkapalněné uhlovodíkové plyny (LPG) nabízejí nejen čisté spalování paliva, ale především efektivní snižování nákladů na dopravu. Cena LPG je totiž podstatně nižší, než u běžných paliv dostupných na trhu, a to přibližně o polovinu. Při dostatečném užívání vozidla nabízí LPG rychlou návratnost investice do přestavby vozidla na LPG pohon pro podniky i motoristy. Návratnost vložené investice si můžete spočítat pomocí kalkulátoru.

LPG je ekologický

Soustavné zhoršování životního prostředí vlivem dopravy si žádá řešení. Spolu se zpřísňováním emisních limitů dochází k obratu ve vnímání motorových paliv z hlediska ekologie. LPG je palivo výhodné nejen v porovnání s benzinem nebo naftou, kdy vyniká nižšími emisemi při spalování, ale i při porovnání s ostatními alternativními palivy.

Jednoduchá přestavba vozidla na LPG

Přestavbou vozidla na LPG zvyšujete efektivitu provozu motorového vozidla. Vozidlo s pohonem na LPG můžete získat buď nákupem s již vestavěnou soustavou nebo přestavbou současného zážehového motoru na LPG. Přestavba vozidla na LPG je není komplikovanou záležitostí. Jedná se bezpečnou operaci, která v mnohém vylepší provoz vozidla. Důležitou informací je, že přitom nedochází prakticky k žádné negativní změně ve výkonnostních parametrech vozidla. Další výhodou provozu automobilu na LPG je, že zároveň zůstává možnost provozu na původní palivo, to mimo jiné poskytuje i výhodu delšího dojezdu na jedno natankování paliva, což lze ocenit na delších trasách např. při cestování k moři.

LPG je dostupný

LPG patří mezi nejvíce využívaná plynná motorová paliva na světě. Mezi motoristy je LPG oblíbeno jak pro své ekologické přednosti, tak i pro ekonomické výhody při provozu. Navíc v porovnání s CNG má například o polovinu větší dojezd, levnější a jednodušší přestavbu a hlavně menší omezení užitného prostoru automobilu při montáži nádrže. LPG má oproti CNG také lepší pokrytí sítí čerpacích stanic a umožňuje vám tak provoz vozového parku bez omezení.

Provozní doba:

CNG - 

NONSTOP
(7:00-19:00 s obsluhou)LPG - 

Po-Ne od 7:00-19:00Možnost plateb:

  • hotově
  • kreditní karty
  • CNG karty

AUTOUH.CZ

Adresa:
Za Olšávkou 380,
Uherské Hradiště,
686 01

Telefon:
777 471 527

E-mail:
fakturace@cnguh.cz